CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

JEDEME DÁL aneb kdo se stará, abyste správně a hlavně rádi chodili? 16. 06. 2017

JEDEME DÁL aneb kdo se stará, abyste správně a hlavně rádi chodili?

Po pěti měsících našeho chození, kdy se počet aktivně chodících na procházky s projektem JEDEME DÁL pohybuje kolem 80 lidí jsme se rozhodli, že uděláme Anketu pro vaše oblíbené lektory Bohunku, Karla, Veroniku a Lucku.

A jako prvního lektora bychom vám chtěli představit Lucii Bolehovskou. Jako lektorka NW naskočila do projektu na podzim 2015. Od března 2017 se stala i odbornou garantkou celého projektu JEDEME DÁL.

Lucie, co tě přivedlo k NW? A jak dlouho ho provozuješ?   Po nemoci jsem ztratila fyzickou kondici a NW mi pomohl si ji znovu získat. Chůze v přírodě, poznávání nových koutů naší republiky mne tak nadchlo, že jsem si udělala lektorský tříměsíční kurz.

V projektu JEDEME Dál jsem od 09/2015 a jsem velmi ráda, že se mi objevil v mém životě.

Jaký další sport je tvůj oblíbený a proč? Miluji jízdu na kole, dostanu se rychleji než s NW do neznámých míst.

Pak ještě cvičení ALPINNING, speciální stroje, kde se vychodím a vyběhám do dobré nálady.

Jaké jiné máš záliby a koníčky? Mám ráda práci na zahradě, stejně jako sport mi dodávají dobrou náladu a úsměv na tváři . Ráda pracuji s dětmi a s lidmi.

Jaké je tvé oblíbené jídlo a pití? Ráda jím vše, a ještě víc mám ráda, když to nemusím vařit. Ráda mám hlavně maso a k tomu zeleninu na všechny způsoby. Doplním to dobrým vínem a hlavně dobrými přáteli a rodinou.

Jaký je tvůj oblíbený film, divadelní hra, hudba, herec (herečka), zpěvák (zpěvačka)? Miluji české filmy a pohádky. V letních měsících mám ráda letní filmy. Léto s kovbojem. Bobule.

Divadlo poslední roky zanedbávám. Hudbu mám ráda rockovou. Kapela Aerosmith je má nejoblíbenější. Herce miluji všechny krásné a s výraznými rysy.

Kam by jsise chtěl( chtěla) podívat? Chtěla bych podrobně procestovat naší Českou republiku. Je krásná. A chtěla bych ještě jednou navštívit Portugalsko a navštívit všechny Řecké ostrovy.

Jaký je tvůj oblíbený citát? Oblíbený citát? Nevyplácí se dělat legraci před blbcem.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior