CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

„JEDEME DÁL“ výlet na Svatobor 21. 04. 2017

„JEDEME DÁL“ seniory podporuje, trénuje i   aktivizuje…

 

… a my všichni v TOTEM, z.s. z toho máme radost… S pozitivním výsledkem projektu „JEDEME DÁL“ jsme se setkali o tomto svátečním Velkém pátku.

Lektorka Lucie byla pozvána na velikonoční výlet dvěma účastnicemi „ JEDEME DÁL“.  Výlet na Svatobor, který společně podnikly, byl velmi náročný a byl nad rámec našich pravidelných tréninkových chození. Trasa začala v Hrádku u Sušice směrem na rozhlednu Svatobor a končila v Sušici. Délka trasy byla 8km a převýšení bylo 350m.Cesta byla náročná jak povrchem cest, tak i chladným počasím. Na cestách byl terén rozježděn lesními stroji a byly tam hluboké koleje plné bahna. Na lesních cestách mnoho větví i kamenů a šišek. Cíl byl ovšem zasloužený. Krásný rozhled, po vyšlápnutí 182 schodů, pěkná hospůdka s výborným jídlem a na závěr cukrárna v Sušici.

Těší nás, že v projektu vznikají přátelství nejen mezi samotnými účastníky, ale že přibírají i svoje lektory. Sledujeme a máme radost, že se zvyšuje fyzická kondice, touha chodit, poznávat nová místa a hlavně, že účastníci už automaticky používají rady a cviky pro protahování svalů a že používají správně hole na NW.

Vzkaz pro všechny naše aktivní chodce:

„Je pro nás velice příjemné, že se vše co se učíte na našich hodinách, používáte i na vlastních cestách.“

Váš tým „JEDEME DÁL“.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior