CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


s Klubem Jednička

Aktuality

sdílet sdílet

Co je projekt „JEDEME DÁL“? 15. 01. 2020

Projekt JEDEME DÁL vznikl na podzim 2015 a jako organizované kurzy aktivní (kondiční) chůze – NORDIC WALKING s následným využitím vybudovaných sportovišť MO Plzeň 1, který probíhá v lokalitě krásných Boleveckých rybníků. Celý projekt je financován MO Plzeň 1. Důležitou součástí projektu je nabídka sportovních aktivit ve skupinkách (max.20 lidí). Každá skupina na trase je odborně vedena kvalifikovaným lektorem – instruktorem. Mezi účastníky a instruktory dochází k vzájemné komunikaci, navazování nových přátelství a kontaktů. Sportovní aktivity ve skupinkách předchází sociálnímu vyloučení seniorů, kteří nemusí sedět doma, ale mohou se svými vrstevníky aktivně trávit čas a posílit fyzickou kondici.

Jediné, co každý účastník musí udělat, je vyplnit přihlášku a týden před zahájením kurzu přijít na předstartovní setkání kde se dozví kompletní informace ke kurzu.

Senior 2x týdně dochází na dvou hodinové procházky Kondiční chůze, které se mohou podle počasí zakončit cvičením na herních prvcích. Tyto procházky se vždy konají po dobu 8 týdnů.

V každém kurzu otevíráme minimálně 4 skupiny, každá skupina vyráží na trasu 2x týdně.

Sledujte nás 378 036 086 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior