CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

Fitness seniorské hřiště a JEDEME DÁL. 15. 02. 2019

V projektu Jedeme dál kromě aktivní chůze můžeme po tréninku využívat vybudovaná sportoviště MO Plzeň 1, která se nachází u rybníku Kameňák.                                                                                                                                      Venkovní fitness hřiště v tomto ročním období tolik nevyužíváme. Až skončí zimní počasí budou si moci naši nadšení účastníci kurzu opět zacvičit. Největším bonusem těchto hřišť je propojení generací /zejména děti v předškolním věku a seniorů/. 

Pojďme si postupně představit cvičební stroje, které se se nachází na fitness hřišti u Kamenného rybníka a pokud počasí dovolí je využíván v rámci projektu JEDEME DÁL.

 

Začneme jedním z nejoblíbenějším strojem, který se jmenuje BRUSLE.

Při cvičení na tomto stoji dochází ke zvyšování pohyblivosti spodních končetin, zlepšování koordinace a rovnováhy těla, zvyšování kapacity srdce a plic, posilování nohou a hýžďových svalů. Nohama se postavíme na pedály, pevně uchopíme rukojeť, uvědomíme si těžiště těla a začneme pohybovat střídavě nohama vpřed a vzad. Cvičení provádíme pomalu a plynule.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior