CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

Jak na Nový rok, tak po celý rok aneb první kroky JEDEME DÁL v roce 2018 10. 01. 2018

Jak na Nový rok, tak po celý rok.

Počátek našeho chození s NW holemi, začal hned v prvním týdnu nového roku 2018. Jsme všichni rádi, že v JEDEME DÁL pořekadlo „Jak na Nový Rok, tak po celý rok“ neplatilo po celý týden. A proč? Protože hned v začátku týdne jsme se brodili bahnem a chodili v lijáku, a hned další dny při svitu sluníčka, jak na jaře. Hotový apríl.

A co říci o roce 2017 v našem projektu JEDEME DÁL.

V roce 2017 proběhlo pět dvouměsíčních kurzů. V každém kurzu jsme otevřeli 4 skupiny a v podzimním kurzu při účasti 95 zájemců chodilo po trasách dokonce 5 skupin. V roce 2017 se přihlásilo na náš projekt 98 nováčků.

Náš lektorský tým se také rozšířil o 3 nadšené, vyškolené lektory. Naši lektoři dokáží s každým zájemcem individuálně pracovat a poskytnout podporu, radu i pomoc každému na míru. Pravidelně se scházejí na poradách, projednávají problémy a navzájem si fandí. Každý z lektorů kromě odborné kvalifikace, prošel kurzem první pomoci a v listopadu jsme společně vyrazili na trasu předávat si vzájemně zkušenosti.

Na podzim jsme poprvé našim „chodcům“ nabídli rozdělení do výkonnostních skupin. A tak můžete na cestách kolem Kameňáku potkat ty, co chodí PRO ZDRAVÍ, ty co chodí PRO ZDRAVÍ A KONDICI, a také ty, co chodí NA POHODU A JSOU POHODÁŘI.

Důležité je, že všichni chodí rádi a s úsměvem…

Tak přejeme projektu krásný rok 2018 a hurá JEDEME DÁL. Projektový tým JEDEME DÁL.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior