CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet

Anketa pro lektory JEDEME DÁL- Veronika 22. 06. 2017

Je tu další týden našeho chození JEDEME DÁL a máme tu Anketu s další lektorkou,  nejmladším členem našeho týmu a to Veronikou Máslovou.

Otázka Č.1. –  Veroniko, co tě přivedlo k NW? A jak dlouho ho provozuješ?

Byla jsem oslovena pro doplnění týmu Jedeme dál, což byl impulz k tomu si udělat instruktorský kurz. Mám ráda všechny sporty a nordic walking se mi líbí zvláště tím, že se stupeň obtížnosti dá absolutně přizpůsobit účastníkům. Mohu s těmi samými hůlkami se procházet po lese dvě hodiny a téměř se nezapotit nebo skrze speciální cvičení během 10min ždímat oblečení. A to vše absolvovat v krásné přírodě boleveckých lesů, kam tedy chodím i „mimo pracovní dobu“ s pejskem:).

              Č.2 – Jaký další sport je tvůj oblíbený a proč?

Miluji tanec. Před 10ti lety jsem trošku závodně tančila latinsko-americké tance a nyní se věnuji zvláště salse, bachatě a zouku. Užívám si krásný ženský pohyb, dynamickou hudbu, komunikaci s tanečním partnerem a pohled na ztvárnění tance jinými tanečníky a tanečnicemi. Jinak se snažím pravidelně chodit běhat s Májou (mým rezatým pejsáčkem) ve speciálním běhacím postroji.

              Č.3 – Jaké jiné máš záliby a koníčky?

Myslím, že se moje koníčky absolutně prolínají se sporty a mými zvířaty. Pohyb je můj život a nebojím se přiznat, že jsem na něm závislá. Největším koníčkem je kobylka Salinka, kterou mám ustájenou v Plzni a pravidelně se o ní chodím starat a jezdit. S Májou provozujeme canicross (běhaní se speciálním postrojem) a canisterapii (terapii pomocí pejska). Letos mě velmi chytly kurzy sebeobrany, kde jsem se mnoho naučila a ještě pracovala na dobré fyzické kondici. Další vášní je plavání a snowboarding. Baví mě cestování, příroda, dobrodružství atd. atd.

              Č.4 – Jaké je tvé oblíbené jídlo a pití?

Jídlo, to je další milovaná kapitola mého života. Jelikož nejím z etického hlediska maso, hodně se výběru surovin mého jídelníčku věnuji a snažím se nezapomínat na žádné z důležitých složek pestré a tedy i zdravé stravy. Ale jinak jím absolutně všechno a s velkou chutí! Nejoblíbenějším jídlem jsou palačinky s jahodami, ale jako hlavní chod mám ráda například zeleninu s grilovaným tofu, řepové karbanátky (které mimochodem velmi chutnají i masožravcům), tempehburger (skvělá alternativa klasického „hambáče“), plněná tortilla fazolkami a zeleninou s báječným dresingem, indickou kuchyni a mnoho dalšího. K pití u mě vítězí voda (ideálně doplněná citronem, snítkou máty či s ovocem) nebo ředěné džusíky, výjimečně si pochutnám na dobrém sektu či Morganu s kolou.

              Č.5 – Jaký je tvůj oblíbený film, divadelní hra, hudba, herec (herečka), zpěvák (zpěvačka)?

Z poslední doby mě moc zaujal film Příchozí, jenž pojednává nejen o dalších civilizacích, ale hlavně o důležitosti komunikace mezi bytosti a vzájemné spolupráce. Jednou za čas se odměním návštěvou muzikálu, naposledy jsem se zasnila při Šíleně smutné princezně. Hudba si chytá spíš mě, než já ji. Pokud se mi začne vrtět tělo, znamená to, že je dobrá. A potom samozřejmě poslouchám české písničky, kde záleží na textu. Hraji si doma na kytaru, tak znám od countryovek až po Tomáše Kluse, Mandrage, Slzu, Kabáty atd.

              Č.6 – Kam by jsi se chtěl( chtěla) podívat?

V poslední době mám velký sen si udělat kurz potápění a jet se potápět někam, kde moře žije a infiltrovat se na chvíli do té nádhery. Ale to je spíš několikaletá záležitost. Nyní se upínám k výpravě na Šumavu, kterou jsem za 5let strávení v Plzni ještě neprozkoumala. Lákají mě hluboké lesy, zeleno, lidskou rukou netknuté potůčky, rostlinky a čistý vzduch a to vše za společnosti mé nejmilejší – Máji.

              Č.7 -  Jaký je tvůj oblíbený citát?

Mám jich oblíbených vícero. Teď mě napadá: „Važ si maličkostí, ty dělají Tvůj život jedinečným a pestrým.“

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior