CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet

JEDEME DÁL kondiční chůze je pro každého. 02. 10. 2019

JEDEME DÁL - kondiční chůze je pro každého.
V půlce září jsme po přestávce vyrazili s JEDEME DÁL do terénu. Přidalo se k naší radosti 17 nováčků. Pro ty, kteří se rozhodují si pojďme postupně společně připomenout co je to ta KONDIČNÍ CHŮZE.

Kondiční chůze je dynamická chůze se speciálními sportovními holemi. Tato sportovní aktivita získává stále na větší popularitě a k není nijak náročná na vybavení, čas, tak i na aktuální kondici jedince a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Sportovní hole, pomáhají do pohybu zapojit až 90% všech svalů v těle, tím se zvyšuje tepová frekvence, to má za následek větší spalování tuků. Hole také poskytují větší oporu při pohybu a tím i možnost pohybovat se v těžším a členitějším terénu. Kondiční chůze je šetrnější k tělu, tělo má pořád nějakou oporu.
Kondiční chůzi je snadné se naučit, pohybujeme se v přírodě a můžeme ji provozovat po celý rok. Chůze působí kladně na psychiku, reguluje váhu, zlepšuje srdeční činnost a krevní oběh. Díky používání holí nepřetěžuje klouby, uvolňuje zádové a krční svaly, zlepšuje koordinaci těla.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior