CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

Jedeme dál - otázka pro naši lektorku NW chůze Jitku 23. 05. 2019

Projektem JEDEME DÁL prošlo v průběhu 3,5 let jeho realizace 10 kvalifikovaných lektorů, kteří se věnovali více než 330 seniorům. Celkem proběhlo 18 dvouměsíčních kurzů a někteří senioři absolvovali bez vynechání téměř všechny. Zeptali jsme se našich lektorů:

„Proč podporuji seniory v účasti aktivní Nordic walking chůze v projektu JEDEME DÁL?“

Dnes otázku položíme lektorce Jitce Batkové, kterou NW chůze tak učarovala, že se z nadšené účastnice - chodkyně v projektu JEDEME DÁL stala jeho lektorkou.                                                                

„Podporuji seniory a tím i sebe, neboť jsem seniorka. K udržení dobrého zdraví je nezbytné, aby senioři měli pohyb a když je to na čerstvém vzduchu, je to další velké plus. Někteří si po několika lekcích chození s NW holemi dokonce zdraví a kondici zlepšili. Některé ženy se radují, že i postavu vylepšily. S fyzickým zdravím je neoddělitelně spjato i to psychické a my zlepšujeme obojí, protože ve zdravém těle, zdravý duch. Navíc ve skupině panuje velmi příjemná a přátelská atmosféra. Účastnici se mohou bez obav podělit o cokoliv – radosti, starosti a často i velmi cenné zkušenosti. A potvrzuje se, že sdělená radost- dvojnásobná radost a sdělená starost- poloviční starost. Jsem moc ráda, že se toho všeho mohu účastnit a aktivně podpořit. Dělá mi radost, že mohu být součástí projektu, který dělá radost seniorům a pomáhá jim. Oni jsou za něj velice vděční a váží si toho, že se ho mohou účastnit. Ráda bych poděkovala MO Plzeň1 za projekt JEDEME DÁL. „

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior