CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

JEDEME DÁL - rozdělení do skupin podle náročnosti 10. 10. 2019

V JEDEME DÁL si najde každý svoji skupinu nejen podle přátel, ale i podle náročnosti.

V našem podzimním kurzu máme 17 nováčků, a tak si pojďme povědět, jak máme rozdělené skupiny podle náročnosti.

V pondělí od 10 hodin, ve středu od 13 hodin a ve čtvrtek od 10 hodin chodíme „PRO ZDRAVÍ“

Tréningy této skupiny jsou zaměřené na rovnoměrné rozpohybování celého těla, duševní odpočinek v přírodě se stejně naladěnými lidmi.
Chození s touto skupinou je mírně fyzicky namáhavé, šetrné ke kloubům. Tepová frekvence se při chůzi příliš nezvyšuje. Chůze je střídaná pravidelně s protahovacími a posilovacími cviky. Nachodíme od 4 km až 6 km. Je vhodná i pro začátečníky.

V pondělí od 13 hodin, v úterý od 13 hodin a ve čtvrtek od 10 hodin chodíme „PRO ZDRAVÍ A KONDICI“. 

Tréningy této skupiny jsou zaměřené na intenzivnější trénink celého těla, zvýšení osobní kondice, odpočinek aktivitou v přírodě se stejně naladěnými lidmi.  Účastníci této skupiny využívají členitějšího terénu s drobným převýšením. Používají vyšší rozsah pohybů a intenzivnější práci s holemi. Jejich chůze je ráznější a také zde jsou zařazeny protahovací cviky a více náročnějších posilovacích cviků. Nachodíme od 5 km až 8 km.

V pondělí od 14 hodin a ve čtvrtek od 13:30 chodí „POHODÁŘI“.


Tréningy této skupiny jsou zaměřené na rovnoměrné pomalé rozpohybování celého těla a samozřejmě duševní odpočinek v přírodě se stejně naladěnými lidi. Skupina POHODÁŘI je vhodná pro lidi po operacích kyčlí, kolen, s pohybovými potížemi, ale s chutí do chození v přírodě. Chůze v této skupině má pomalé tempo, málo kilometrů, častější protahování a odpočinek. V této skupině začínají pochodovat lidé co jsou po operacích, úrazech a také lidi, kteří se potřebují pořádně rozejít a nejsou zvyklé chodit v terénu.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior