CVIČEBNÍ AKTIVITY PRO VÁS ZDARMA!

Jedeme dál


a nic nás nezastaví

Aktuality

sdílet sdílet FOTOGALERIE

Zeptali jsme se přímo účastníků JEDEME DÁL č.2 16. 03. 2018

Zeptali jsme se přímo účastníků JEDEME DÁL

Od poloviny února se naši lektoři ptají účastníků projektu „JEDEME DÁL“ na pár otázek, které jsou jakýmsi vyhodnocením toho, jestli se naplňují cíle, které jsme si na podzim 2015 směrem ke zvyšování fyzické kondice našich seniorů a tím i zlepšení života společně s MO Plzeň 1 a s OSS MMP plánovali.

Odpovědi jsou pro nás velmi potěšující a tak bychom se rádi o některé podělili. Otázky se dotýkaly jednak toho, jak dlouho se tázaný senior projektu účastní, jak se o něm dozvěděl, co mu projekt přinesl do života a jak by nalákal kamaráda nebo kamarádku, aby se přidal či přidala. A samozřejmě jsme se ptali, co by aktivní účastník doporučil ke změnám.

Dnes přinášíme celou výpověď jednoho z mála mužů P.H.1. JAK DLOUHO CHODÍTE S NW HOLEMI?

Chodím 3.rokem, začal jsem v lednu 2016, tedy vlastně skoro od začátku

2. JAK JSTE SE NA TRASU „JEDEME DÁL“ DOSTAL/ LA?

V ifo novinách Plzeňská 1 jsem četl nabídku na tuto aktivitu, kterou jsemvyužil. Byl jsem jediný muž ve skupině, kde se scházelo 6 - 12 účastníků(podle počasí), ale také někdy jen 2 - 3.

3. CO VÁM PROJEKT „JEDEME DÁL“ PŘINESL DO ŽIVOTA?

Protože chodím celkem pravidelně, udržuji se v pohybu a kondici, postupnějsme s pravidelnými účastníky navázali přátelský vztah. Dokážeme se navzájem pobavit, vtipné povídání není vyjímkou a přináší nám to dobrou životnípohodu.

4. KDYBYSTE CHTĚL(A) NALÁKAT KAMARÁDA(DKU), ABY SE S VÁMI VYDALA NA TRASU,NA CO BYSTE JÍ LÁKAL(A)?

Já už jsem do této skupiny přivedl 2 kamarády a 1 kamarádku a všichni jsouspokojeni s dobrou partou a hezkými procházkami mírně sportovního rázu.

5. CO BYCHOM JEŠTĚ MOHLI ZLEPŠIT, ABY SE VÁM LÉPE CHODILO?

Je dobře, že byly vytvořeny podmínky pro skupiny s různou výkonností a jemožnost náročnost a zatížení účastníků rozlišovat tak, aby ti méně výkonníneomezovali ty aktivnější a naopak. Přikláním se k tomu, aby tento způsobbyl uplatňován i nadále.

Jinak díky za tento výtečný nápad zvednout pohybovou aktivitu seniorů avyslovuji poděkování zejména trenérům manželům Vackovým.

My děkujeme P.H.. za čas a energii, kterou vložil do zhodnocení projektu JEDEME DÁL. Anketní lístky jsou k nahlédnutí u odborného garanta projektu Lucie Bolehovské v TOTEM, z.s.

Sledujte nás 736 489 755 Napište nám

Copyright 2015 Fit Senior